Disponibilitate:
10 în stoc
22.99 lei
10 în stoc
Cordon de alimentare Cupla C13/CEE7/7 H0
| Numar iesiri: | 1 |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Lungime cablu | Intre 1.6 si 3 m |
| Protectie copii | Nu |
| Protectie supratensiune | Nu |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Female |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector 1 form factor | Angled |
| Connector 2 | C13 coupler |
| Input current | 16 A |
| Input voltage | 250 V |
| Connector 1 | Power plug type F |
| Product colour | Black |
| Cable length | 2 m |
| Producator | BACHMANN |
| Garantie | 24 |
Cooler Procesor ASUS PRIME LC 240 ARGB NEGRU
Cantar de baie Heinner SoftSilver 180 HBS-180SS, platforma din inox, 
Nu există recenzii încă.