Disponibilitate:
Stoc epuizat
146.99 lei
Stoc epuizat
| Culoare | Mov |
|---|---|
| Tip rasnire | Uscata |
| Material carcasă | Plastic & Metal |
| Putere | 150W |
| Capacitate | 50g |
| Material lame | Inox |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Nu ai niciun produs în coș.
Stoc epuizat
146.99 lei
Stoc epuizat
| Culoare | Mov |
|---|---|
| Tip rasnire | Uscata |
| Material carcasă | Plastic & Metal |
| Putere | 150W |
| Capacitate | 50g |
| Material lame | Inox |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |





Nu există recenzii încă.