Disponibilitate:
Stoc epuizat
2,180.98 lei
Stoc epuizat
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Aspirator robot |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata Cu spalare |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Functii | Smart Functie Turbo Programabil Senzor anti-coliziune Senzor de panta Ultrasunete |
| Tehnologie | Infrarosu Control vocal Control prin aplicatie Ultrasonic |
| Adancime | 350 mm |
| Latime | 353 mm |
| Inaltime | 96.5 mm |
| Greutate | 9.2 Kg |
| Culoare | Negru |
SPECIFICATII TEHNICE
| Putere | 69 W |
| Autonomie acumulator | 180 min |
| Nivel zgomot | 68.5 dB |
| Capacitate colectare | 350 ml |
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| Rechargeable | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Product colour | Black |
| Power cord included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Remotely operated | Yes |
| Manual | Yes |
| Package type | Box |
| Frequency-Band | 2.4 GHz |
| Base station | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Weight | 1.2 kg |
| Shape | Round |
| Silent mode | Yes |
| Power consumption (typical) | 69 W |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Wet mopping | Yes |
| Automatic base station return | Yes |
| Runtime | 180 min |
| Dust capacity (base) | 2.5 L |
| Self-emptying dust container | Yes |
| Brush type | Roller brush |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Mobile app support | Yes |
| Dust container type | Combi |
| Dust capacity (total) | 2.85 L |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.35 L |
| Programming function | Yes |
| Movement restriction type | App generated |
| Automatic routing | Yes |
| Obstacle detection | Yes |
| Integrated sensors | Laser |
| Navigation type | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Easy to clean | Yes |
| Edge recognition | Yes |
| Height | 96.5 mm |
| Width | 350 mm |
| Depth | 353 mm |
| Base station dimensions (W x D x H) | 305 x 440 x 448 mm |
| Cleaning cloth | Yes |
| Cleaning brush | Yes |
| Mop included | Yes |
| Suction power | 6000 Pa |
| Package width | 487 mm |
| Noise level | 68.5 dB |
| Water tank capacity | 0.2 L |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Base station functions | Charging, Purification |
| Package weight | 13 kg |
| Package depth | 379 mm |
| Package height | 367 mm |
| Producator | ROBOROCK |
| Garantie | 24 |
SSD intern Kingston KC3000, 4 TB, PCI Express 4.0 x4
Cartus cerneala Epson 103 ECOTANK , magenta, capacitate 70ml, pentru 

Nu există recenzii încă.