Disponibilitate:
Stoc epuizat
2,989.99 lei
Stoc epuizat
| Încărcare la jumătate | Da |
|---|---|
| Număr coșuri | 2 |
| Capacitate seturi | 10-seturi |
| Numar programe | 6 |
| Clasă energetică | E |
| Culoare | Argintiu |
| Start intarziat | DA |
| Tip display | LED |
| Functii produs | Aquastop |
| Programe | Intensiv 65°C |
| Greutate | 33.80 kg |
| Inaltime | 85.00 cm |
| Latime | 44.80 cm |
| Adancime | 59.80 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |











Nu există recenzii încă.