Disponibilitate:
100 în stoc
438.99 lei
100 în stoc
| Tip utilizare | Interior |
|---|---|
| Trepte viteza | 3 |
| Functii ventilator | Nature |
| Temporizator | 15h |
| Tip ventilator | Tip turn |
| Putere ventilator | 45W |
| Greutate | 3.70 kg |
| Inaltime | 101.00 cm |
| Latime | 30.00 cm |
| Adancime | 30.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.