Disponibilitate:
1 în stoc
26.99 lei
1 în stoc
Mousepad Gembird, cauciuc si gel, 240 x 220 x 4mm, albastru
| Surface coloration | Monochromatic |
|---|---|
| Wrist rest | Yes |
| Thickness | 4 mm |
| Gaming mouse pad | No |
| Material | Silicon |
| Tip mousepad | Office |
| Dimensiune | Standard |
| Iluminare | Nu |
| Depth | 220 mm |
| Width | 240 mm |
| Producator | GEMBIRD |
| Garantie | 0 |






Nu există recenzii încă.