Stoc epuizat
1,358.99 lei
Stoc epuizat
Camera de supraveghere 4G Reolink Trackmix LTE; TRACKMIX SERIES G770 Senzor: 1/3″CMOS Rezolutie video: 4 Megapixeli (3840 x 2160 pixeli) Cadre/secunda: 15 FPS Lentila fixa: 2.8mm Diafragma: F1.6 Unghi de vizualizare: orizontal: 108°/vertical: 38° Distanta iluminator IR: 30 m Numar LED-uri IR: 2 Microfon si difuzor incorporat Protocol: SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P Compresie video: H.264 Bit Rate: 1024Kbps – 4096Kbps Detectia miscarii Frecventa 3G/4G: Europe: LTE FDD: B1/B3/B7/B8/B20/B28A, WCDMA: B1/B8 Capacitate de stocare: card microSD de pana la 128GB (Cardul nu este inclus); Suporta Cloud Reolink Temperatura de functionare: -10°C pana la +55°C Alimentare: baterie reincarcabila 7.2V,5100mAh (36.72Wh) Dimensiuni: 228.2*147*129mm Greutate: 1.4kg Putere panou: 6.0V/ 530mA/ 3.2W Interfata: USB Type-C Protectie: IP65 Temperatura de functionare: -10°C pana la +55°C Dimensiuni: 185.4 x 120.4 x 6.5(mm) Greutate: 280g
| Obiectiv fix | 2.8mm |
|---|---|
| InfraRed | 30m |
| Tehnologie | IP |
| Greutate | 1.40 kg |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip | Dome |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Diafragma | F1.6 |
| Senzor imagine | 1/3 inch CMOS |
| Rezolutie video | 8 Mp |
| Format cameră | PTZ |
| Obiectiv varifocal | N/A |
| Camera Wireless | Da |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Audio | DaMicrofon si difuzor incorporate |
| Rezolutii | 3840 × 2160 pixeli |
| Carcasa | IP65 |
| Temperatura de functionare | -10°C – +55°C |
| Day& Night | IR-cut filter with auto-switching |
| Interfata comunicare | Conexiune 4G |
| Antena | 2 x Externe |
| Alimentare | Baterie: 7.2V 5100mAhDC: 5V/2APanou solar integrat |
| Dimensiuni | 228.2 x 147 x 129 mm |
| Frame rate | Mainstream: 10fps – 15fpsSubstream: 10fps – 15fps |
| Video bit rate | Mainstream: 1024Kbps – 4096KbpsSubstream: 64Kbps – 512Kbps |
| Distanta Focala | 2.8 mm8 mm |
| Zoom digital | 6x (Hybrid) |
| Network Storage | Reolink Cloud |
| Protocoale suportate | SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P |
| Alarm Trigger: | Alarmă inteligentă: Detectare PIR/detectare persoane/detectare vehicule/detectare animale de companie |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.