Disponibilitate:
7 în stoc
216.98 lei
7 în stoc
SURSA 1STPLAYER DK PREMIUM 700W 80 PLUS BRONZE non modulara, eficienta 87%, Active PFC
| Greutate | 2.10 kg |
|---|---|
| Purpose | PC |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Bronze |
| Fan diameter | 12 cm |
| Recomandat Gaming | Da |
| Cabling type | Non-Modular |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| Total power | 700 W |
| Putere sursă | 700 W |
| PSU Type | ATX |
| Conectivitate | Non Modular |
| Iluminare RGB | Nu |
| Certificare 80 Plus | 80 PLUS Bronze |
| PSU Power | 700 W |
| Bearing technology | Hydro bearing |
| Weight | 2.2 kg |
| Width | 140 mm |
| Depth | 150 mm |
| Height | 86 mm |
| On/off switch | Yes |
| Power protection features | Over power, Over voltage, Short circuit, Surge & inrush protection (SIP), Under voltage |
| Sursa Modulara | Nu |
| Certificare | 80+ Bronze |
| 20+4 Pin ATX | 1 |
| +5Vsb | 2.5 A |
| -12V | 0.3 A |
| Rail +12V | 1 |
| Numar de ventilatoare | 1 x 120 mm |
| Voltaj/Amperaj | 100-240V/ 50-60Hz, 10A |
| Tip sursa | ATX |
| PFC | Activ |
| Protectii: | UVP, OVP, OPP, SCP, Lightning protection |
| Dimensiuni | 140 x 150 x 86 mm |
| 6+2 PCI-E | 2 |
| 4+4 Pin ATX/EPS | 2 |
| +5V | 15 A |
| SATA | 4 |
| Molex | 2 |
| Eficienta | 87% |
| +12V 1 | 15 A |
| Compliance certificates | C-TICK, CCC, CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, cTUVus |
| +12V 2 | 58 A |
| Producator | 1st PLAYER |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.