52 în stoc
497.99 lei
52 în stoc
APC Easy UPS BVX 900VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
Easy UPS provides power protection for unstable power conditions, ensuring consistent and reliable connectivity at the most critical moments.
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Capacitate putere UPS | 480W |
| Greutate | 6 kg |
| Operating altitude | 0 – 3000 m |
| Response time | 6 ms |
| Power plug | Type F |
| Surge protection | Yes |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Capacitate Rack: | None |
| Ecran LCD | Nu |
| Port USB | Nu |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Input operation voltage (min) | 170 V |
| Input operation voltage (max) | 280 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Waveform | Sine |
| AC outlet types | Type F |
| Cold start | Yes |
| Output voltage regulation | 10% |
| Output operation voltage (max) | 230 V |
| Form factor | Compact |
| Output operation voltage (min) | 230 V |
| Output frequency regulation | 0.5 Hz |
| Surge energy rating | 273 J |
| Output power | 480 W |
| AC outlets quantity | 2 AC outlet(s) |
| Battery capacity | 9 Ah |
| Output power capacity | 0.9 kVA |
| Input power factor | 0.53 |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Battery replacement, Low battery alarm, Overload alarm |
| Non-operating altitude | 0 – 3000 m |
| Montare in rack | Nu |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Width | 120 mm |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Battery voltage | 12 V |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| LED indicators | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Package height | 250 mm |
| Cables included | Input power cable |
| Battery recharge time | 8 h |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 40 °C |
| Noise level | 40 dB |
| Height | 160 mm |
| Battery life (max) | 2 year(s) |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Depth | 355 mm |
| Package width | 197 mm |
| Package depth | 430 mm |
| Certification | CB, CE, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2 |
| Weight | 6 kg |
| Package weight | 6.5 kg |
| Tip | Line-interactive |
| Atentionari Baterie slaba | Da |
| Incarcare | 480 W |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Da |
| Baterie | Lead-acid |
| Alarme sonore | Da |
| Putere | 900 VA |
| Tensiune de alimentare | 180 – 266 VAC50/60 Hz +/- 5 Hz auto sensing |
| Caracteristici display | LED Status display with on line : on battery |
| Timp de transfer | 6 ms typical : 10 ms maximum |
| Numar baterii | 1x 9AH, 12V |
| Dimensiuni | 160 x120 x 355 mm |
| Schuko | 2x |
| Producator | APC |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.